Üzletfejlesztési projektmunkatárs

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 35 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

A cégcsoport stratégiai céljainak megvalósításához keresünk az Üzletfejlesztési igazgató közvetlen beosztottjaként önállóan dolgozó

Üzletfejlesztési projektmunkatársat

Ha hozzánk jössz dolgozni:

  • Betekintést nyerhetsz a régiós autóiparban legtöbb márkával rendelkező, innovatív cégcsoport mindennapjaiba és részt vehetsz a jövőt meghatározó projektek kidolgozásában;
  • Felelősségteljes, komplex, önálló munkakört tölthetsz be, ahol teljesen új projekteken fogsz dolgozni, amelyek sikeressége által bővül termékeink és/vagy szolgáltatásaink köre;
  • Kulturált munkakörülményekkel találkozhatsz, 44 ezer m2-es, parkosított telephelyünkön céges étterem is rendelkezésre áll;
  • Részesülhetsz dolgozói kedvezményeinkből.

Az alábbiak lesznek a fő feladataid:

  • Részvétel az üzletfejlesztési stratégia megvalósításában, projekttervek kidolgozásában;
  • Számok, adatok összegyűjtése és elemzése, különféle jelentések készítése (piaci trendek, országos és európai értékesítési trendek, versenytársak figyelése, árazás, gazdaságossági, megtérülési számítások stb.);
  • Az adatokból származó eredmények ismertetése, egyeztetése, megoldások keresése és javaslattétel az üzletfejlesztési igazgató részére;
  • Riportok készítése az üzletfejlesztési igazgató és a tulajdonosok felé;
  • Együttműködés és kapcsolattartás meglévő és leendő partnereinkkel angol nyelven (szóban és írásban is);
  • Döntéselőkészítő anyagok készítése.

Téged keresünk, amennyiben:

  • Legalább 1-2 év releváns tapasztalatod van autókereskedelemben;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudással rendelkezel;
  • Az átlagnál erősebb excel tudásod van, jártas vagy kimutatások készítésében és gazdasági számítások/mutatók elemzésében;
  • Határozottságod ellenére megoldás-orientált hozzáállásod van;
  • Rendelkezel felsőfokú végzettséggel, ami ideális esetben közgazdasági vagy kereskedelmi jellegű.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező