Termék és logisztikai szakértő - MG Motor Hungary

Az MG Motor Hungary a 100 éves autómárka, az MG hazai importőre. A MG márka azt tűzte zászlajára, hogy ahogy annak idején - a sportautókat kihozva a versenypályáról a közutakra – a sportautózást elérhetővé tette szélesebb rétegek számára, most a legfejlettebb autóipari technológiák és az alternatív meghajtás váljon általa elérhetővé a lehető legszélesebb vásárlóközönség számára. Ennek jegyében az innovatív technológiát és korszerű formavilágot ötvözi termékeiben az észszerű árazással, ami a 2019-es európai visszatérése óta gyorsan népszerűvé és elismertté tette a nyugat-európai vásárlók körében.

Az MG Motor Hungary 2022 szeptemberében kezdte meg hivatalosan az MG márkajelzésű gépjárművek értékesítését Magyarországon 24 tagú, országos lefedettséget biztosító kereskedői hálózattal. Most az

MG importőri csapatunkba

Termék és logisztikai szakértő

munkatársat keresünk

Ezek lesznek a főbb feladataid:

  • MG gépjárművek teljeskörű árazása;
  • Konkurencia elemzése;
  • Termék marketing (akciótervek kidolgozása, árazása);
  • Meglévő készlet figyelése, annak változásának lekövetése;
  • Gyári rendelések leadása havi rendszerességgel;
  • Rendelések és érkező hajók nyilvántartása;
  • Napi, heti riportok készítése;
  • Gépjárművekről szóló nyilvántartás naprakészen tartása;
  • Havi, negyedéves és éves értékesítési tervek és költségvetések elkészítésében való aktív részvétel;
  • Rendezvényeken, konferenciákon, kiállításokon való részvétel.

Tulajdonságok, amik nélkülözhetetlenek a pozíció betöltéséhez:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Felsőfokú végzettség megléte;
  • Megfelelő attitűd egy terület ügyfélközpontú és hatékony tevékenységének koordinálásához;
  • Aktív, legalább középfokú angol nyelvtudás, ami a napi munkavégzéshez elengedhetetlen;
  • Magabiztos Excel ismeret, amit a napi munka során használni is fogsz;
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság.

Nálunk erre számíthatsz:

  • Izgalmas feladatokkal találkozhatsz és részese lehetsz egy prosperáló márka mozgalmas mindennapjainak;
  • Szakmai képzéseken, rendezvényeken vehetsz részt;
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőséget kínálunk;
  • Kulturált munkakörülményeket biztosítunk, jó hangulatú, dinamikus, segítőkész kollégákkal;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe és 44 ezer m2-es parkosított telephelyünkön céges étterem is rendelkezésre áll.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező