Értékesítési tanácsadó

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. Több, mint 30 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

MG márkaszalonunkba

Új gépjármű értékesítési tanácsadó

munkatársat keresünk

Miért jó nálunk dolgozni?

  • Biztosítjuk a terepet a sikerhez: Budapest legnagyobb márkakereskedésében több márkát, magas szintű márkaszerviz háttérrel;
  • Nagy múltú, ismert és kedvelt, stabil, tőkeerős vállalat vagyunk;
  • Fejlett értékesítés-támogatást biztosítunk marketing, modern IT megoldások és szakmai tréningek által;
  • Kiemelkedő, színvonalas munkakörülményeink és összetartó, támogató csapatunk van;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe (szervizelés, autóbérlés, all you can move sportkártya stb.);
  • Telephelyünkön lévő éttermünkbe étkezési hozzájárulást biztosítunk.

A feladataid lesznek:

  • Az ügyfél igényeinek felmérését követően a személygépjárművek, valamint tartozékaik bemutatása és értékesítése, vásárlási tanácsadás;
  • Tesztvezetések lebonyolítása, amely közben az egyes funkciók működését bemutatod az ügyfélnek;
  • Szerződéskötéshez kapcsolódó adminisztráció és dokumentáció kezelése;
  • Gépjármű finanszírozás és biztosítás-értékesítés;
  • Új ügyfelek, üzleti kapcsolatok bővítése, értékesítési lehetőségek felkutatása;
  • Az ügyfélkapcsolati rendszer folyamatos aktualizálása, magas szintű ügyfél-elégedettség biztosítása;
  • A cég és a márka hiteles, szakmai képviselete.

Sikeres munkatársunk lehetsz, amennyiben:

  • Van tapasztalatod az alábbiak valamelyikében:
    • gépjármű értékesítésben
    • gépjárművekhez kapcsolódó ügyintézésben
    • nagy értékű termék értékesítésében;
  • Nagyfokú érdeklődésed a gépjárművek iránt folyamatosan arra ösztönöz, hogy kövesd és ismerd az autóipar változásait;
  • Kommunikációs stílusod udvarias és megnyerő;
  • Ügyfélorientált gondolkodásmódod mellett az eredményességre is törekszel;
  • Képes vagy új kapcsolatokat kialakítani, és folyamatosan fejleszteni a meglévőket;
  • Magabiztosan kezeled az MS Office alkalmazásokat (Word, Excel, Outlook);
  • Adminisztrációs készségedet precizitás jellemzi;
  • Legalább középfokú végzettséged van;
  • B kategóriás gépjármű vezetői engedéllyel rendelkezel.

Előnyként értékeljük:

  • Új gépjármű értékesítésben szerzett tapasztalatodat;
  • Pénzügyi szolgáltatás közvetítői és/vagy biztosításközvetítői hatósági vizsga meglétét;
  • Középfokú angol nyelvtudásodat;
  • CRM rendszer ismeretedet.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező