After sales vezető - MG Motor Hungary

Az MG Motor Hungary a 100 éves autómárka az MG hazai importőre. A MG márka azt tűzte zászlajára, hogy ahogy annak idején - a sportautókat kihozva a versenypályáról a közutakra – a sportautózást elérhetővé tette szélesebb rétegek számára, most a legfejlettebb autóipari technológiák és az alternatív meghajtás váljon általa elérhetővé a lehető legszélesebb vásárlóközönség számára. Ennek jegyében az innovatív technológiát és korszerű formanyelvet ötvözi termékeiben az észszerű árazással, ami a 2019-es európai visszatérése óta gyorsan népszerűvé és elismertté tette a nyugat-európai vásárlók körében.

Az MG Motor Hungary 2022 szeptemberében kezdte meg hivatalosan az MG márkajelzésű gépjárművek értékesítését Magyarországon 24 tagú, országos lefedettséget biztosító kereskedői hálózattal. Most az

MG importőri csapatába keresünk

After Sales vezetőt

Az alábbi feladatok tartoznak a pozícióhoz:

  • Az importőrség vezetése műszaki oldalról, az üzleti tervezéstől kezdve a megvalósításon át egészen az üzemeltetésig;
  • Az MG márka vevőszolgálati rendszerének implementálása és folyamatos fejlesztése;
  • Anyag és alkatrész gazdálkodás folyamatának kialakítása, fejlesztése, irányítása és ellenőrzése;
  • Ügyfél-elégedettségi rendszer kidolgozása, működtetése, fejlesztése;
  • Részvétel fejlesztési és döntéselőkészítői folyamatokban, műszaki kockázatok felmérése és megoldási javaslattétel;
  • Partnerekkel folyamatos, aktív kapcsolattartás, műszaki panaszok kivizsgálása, megválaszolása, megelőző intézkedések bevezetése;
  • Nyereséges üzemeltetés biztosítása, gazdasági számítások, előrejelzések, tervezések, elemzések és jelentések készítése;
  • A kapcsolódó terület operatív vezetése, működésének koordinálása, nyomon követése, ellenőrzése.

Az alábbi tulajdonságok fontosak számunkra:

  • Gépjármű importőrnél, műszaki területen, vezetői pozícióban szerzett minimum 3 éves tapasztalat;
  • Megfelelő attitűd egy terület teljes körű ügyfélközpontú és hatékony tevékenységének irányításához;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, ami a napi munkavégzéshez elengedhetetlen;
  • Felsőfokú műszaki végzettség;
  • Kiemelkedő kompetencia az önálló munkavégzés, a rendszerekben való gondolkodás, megoldáskereső attitűd;
  • Magas szintű kommunikációs, tárgyalási készség és érdekérvényesítő képesség;
  • Képesség a piaci igényeknek megfelelő alkalmazkodásra, rugalmasságra.

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Izgalmas feladatokkal találkozhatsz és részese lehetsz egy prosperáló márka mozgalmas mindennapjainak;
  • Szakmai képzéseken, rendezvényeken vehetsz részt;
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, folyamatos fejlődési lehetőséggel;
  • Kulturált munkakörülményeket biztosítunk, jó hangulatú, dinamikus, segítőkész kollégákkal;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe és 44 ezer m2-es parkosított telephelyünkön céges étterem is rendelkezésre áll.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező