Műszaki oktató - MG Motor Hungary

Az MG Motor Hungary a közel 100 éves autómárka, az MG hazai importőre. A MG márka azt tűzte zászlajára, hogy ahogy annak idején - a sportautókat kihozva a versenypályáról a közutakra – a sportautózást elérhetővé tette szélesebb rétegek számára, most a legfejlettebb autóipari technológiák és az alternatív meghajtás váljon általa elérhetővé a lehető legszélesebb vásárlóközönség számára. Ennek jegyében az innovatív technológiát és korszerű formavilágot ötvözi termékeiben az észszerű árazással, ami a 2019-es európai visszatérése óta gyorsan népszerűvé és elismertté tette a nyugat-európai vásárlók körében.

Az MG Motor Hungary 2022 szeptemberében kezdte meg hivatalosan az MG márkajelzésű gépjárművek értékesítését Magyarországon 24 tagú, országos lefedettséget biztosító kereskedői hálózattal. Most az

MG importőri csapatunkat bővítjük, ezért

Műszaki oktató

munkatársat keresünk

Az alábbi feladatok tartoznak a pozícióhoz:

  • A márkaszerviz hálózat elméleti és gyakorlati továbbképzésének, új modellek/változatok oktatásának teljes körű menedzselése;
  • Az országos szervizhálózat műszaki támogatása (Flying Doctor);
  • Együttműködés a garancia specialista kollégával;
  • Gyártói műszaki tréningeken történő részvétel;
  • Az importőri műszaki tudásbázis és oktatási rendszer, folyamat kialakítása;
  • Kapcsolattartás a gyártó nemzetközi központjával angol nyelven;
  • Rendezvényeken, konferenciákon, kiállításokon való részvétel.

Az alábbi tulajdonságok fontosak számunkra:

  • Műszaki területen szerzett felsőfokú végzettség;
  • Gépjármű műszaki ismeretek és szervizben szerzett tapasztalat;
  • Nélkülözhetetlen a műszaki szakirányú angol nyelvtudás;
  • Hasonló területen szerzett minimum 1-3 éves szakmai tapasztalat;
  • Kiváló kommunikációs-, és előadói készség;
  • Ügyfél-centrikusság és erős együttműködési készség;
  • Rendszerszemlélet, pontosság, önállóság;
  • MS Office alapos felhasználói ismeret;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin, utazási hajlandóság.

Előnyként értékeljük:

  • Gépjárműipari végzettség (autógépész, járműmérnök, vagy ennek megfelelő végzettség);
  • Műszaki tréneri-, oktatói feladatkörben szerzett szakmai tapasztalat;
  • Hasonló munkakörben / gépjármű importőrnél szerzett tapasztalat.

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Izgalmas feladatokkal találkozhatsz és részese lehetsz egy prosperáló márka mozgalmas mindennapjainak;
  • Szakmai képzéseken, rendezvényeken vehetsz részt;
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőséget kínálunk;
  • Kulturált munkakörülményeket biztosítunk, jó hangulatú, dinamikus, segítőkész kollégákkal dolgozhatsz együtt;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe és 44 ezer m2-es parkosított telephelyünkön céges étterem is rendelkezésre áll.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező