Villanyszerelő

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 35 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Épületüzemeltetéssel foglalkozó csapatunkba

munkatársat keresünk

Az alábbi feladatok tartoznak a pozícióhoz:

  • Általános villanyszerelési feladatok épületüzemeltetéshez kapcsolódóan
  • Elektromos hálózat, világító rendszerek, tűz- és villámvédelmi rendszerek szükség szerinti karbantartása, javítása, ellenőrzése
  • Nyitottság esetén épületek, műhelyekbe telepített elektromos gépek, kézi szerszámgépek érintésvédelmi mérése, jegyzőkönyvezése
  • Szükség esetén erősáramú berendezések betáplálásának karbantartása, ellenőrzése, javítása
  • Nyitottság egyszerűbb karbantartói feladatok elvégzésére a telephely üzemeltetéséhez kapcsolódóan
  • Nyitottság esetén tűz-, villám-, érintésvédelmi jegyzőkönyvek napra készen tartása, ellenőrzése

Az alábbi tulajdonságok fontosak számunkra:

  • Villanyszerelő szakképesítés és tapasztalat
  • B kategóriás jogosítvány

Előnyként értékeljük:

  • Targoncavezetői jogosítvány
  • Gyakorlat napelemek karbantartásában
  • Villamos biztonsági felülvizsgáló képesítés

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőségre számíthatsz
  • Rendezett foglalkoztatást kínálunk
  • Kiszámítható munkaidőd lesz: hétfőtől péntekig 07:00-15:30 óra között fogsz dolgozni
  • Kulturált munkakörülményeket biztosítunk: zuhanyzóval felszerelt öltözőnk, fedett kerékpártárolónk, felszerelt konyhánk van
  • Céges étterem áll rendelkezésre, amelyhez étkezési hozzájárulást biztosítunk
  • Dolgozói kedvezményekben részesülhetsz

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Munkaidő: munkanapokon 07:00 – 15:30

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező