Műszaki ügyintéző, gépjármű koordinátor

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 35 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Márkaszalonunkba

kollégát keresünk

Az alábbi feladatok tartoznak a pozícióhoz:

  • Új gépjárművek beérkezésekor az eljárás szerinti átvétel, dokumentálás, ellenőrzés;
  • Gépjárművek mozgatása a telephelyen belül és eseti jelleggel a telephelyen kívül;
  • A tesztautók és a raktárkészleten lévő autók rendszeres karbantartása, tisztántartása;
  • A szalonban kihelyezett gépjárművek mozgatása, rendszeres tisztántartása;
  • Kapcsolattartás társterületekkel: munkafelvevők, autókozmetikusok, műszaki vizsgabiztosok, értékesítők;
  • Gépjárművek kulcsainak azonosítóval való ellátása és átlátható rendszerben tartása;
  • Gépjármű vizsgáztatásával kapcsolatos műszaki ügyintézés, eseti engedélyek intézése;
  • A vizsgáztatáshoz kapcsolódó dokumentumok intézése, a kapcsolódó térítések rendezése;
  • Feladatkörhöz kapcsolódó adminisztráció elvégzése;
  • Az értékesítési tevékenységhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása (pl. postán csekk befizetés, finanszírozókhoz anyag eljuttatás, importőröktől autók dokumentumainak számláinak mozgatása).

Az alábbi tulajdonságok fontosak számunkra:

  • Középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Rutinos autóvezető vagy és rendkívül ügyesen tudsz parkolni akár szűk helyeken is;
  • A felmerülő problémákat saját hatáskörödön belül önállóan is képes vagy kezelni;
  • Jó szervezőkészséged van, ezért logikusan össze tudod hangolni a napi feladatokat;
  • Rendelkezel alap szintű számítógépes ismerettel (Word, Excel, Outlook);
  • Precíz, megbízható ember vagy, akire lehet számítani;
  • Tudod tolerálni a kinti-benti munkavégzést.

Előnyként értékeljük:

  • Amennyiben olyan területen szereztél tapasztalatot, ahol sokat kellett autót vezetned, szűk helyeken parkolnod;
  • Van tapasztalatod felhajtó rámpa használatában.

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Biztos, kiszámítható munkaidőd lesz kizárólag munkanapokon egy stabil vállalatnál;
  • A legújabb autókat vezetheted minden nap;
  • Változatos és pörgős mindennapokra számíthatsz;
  • Felelősségteljes feladatköröd lesz, színvonalas munkakörnyezetben;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe;
  • Telephelyünkön lévő éttermünkbe étkezési hozzájárulást biztosítunk.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Munkaidő: munkanapokon 08:00 – 16:30

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező