Értékesítési asszisztens

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 35 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

MG márkaszalonunkba

munkatársat keresünk

Az alábbi feladatok tartoznak a pozícióhoz:

  • Új gépjárművek forgalomba helyezésével kapcsolatos ügyintézés, mint pl. dokumentumok előkészítése és pénz felvétele az okmányirodai ügyintézéshez;
  • Gépjárművekhez kapcsolódó adatok rögzítése a vállalatirányítási rendszerben;
  • Dokumentumok rendszerezése, irattárazása;
  • Számlák kezelése, iktatása és készítése;
  • Kapcsolattartás társosztályokkal;
  • Statisztikák, nyilvántartások vezetése.

Az alábbi tulajdonságok fontosak számunkra:

  • Legalább 1-2 év asszisztensi tapasztalattal és középfokú végzettséggel rendelkezel;
  • Precíz vagy és szeretsz adminisztrálni;
  • Egyik fontos értéked, hogy szeretsz másokat támogatni a munkád által;
  • A Word és Excel használata nem okoz gondot;
  • Tudsz többfelé figyelni párhuzamosan, mivel az események egy időben több szálon futnak;
  • Terhelhető és csapatjátékos vagy.

Előnyként értékeljük:

  • Ha van tapasztalatod gépjárművek forgalomba helyezésében.

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Felelősségteljes, komplex feladataid lesznek;
  • Lehetőséged lesz szakmai képzéseken részt venni;
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőséget kínálunk, folyamatos fejlődési lehetőséggel;
  • Rendezett, kulturált környezetben dolgozhatsz egy jó hangulatú, dinamikus, segítőkész kollégákból álló csapatban;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe, mint pl. autószervizelést, de kedvezményes sportolásra is van lehetőséged;
  • Parkosított telephelyünkön lévő céges éttermünkbe étkezési hozzájárulást biztosítunk.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Munkaidő: munkanapokon 08:00 – 16:30

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező