Alkatrész logisztikai specialista - MG Motor Hungary

Az MG Motor Hungary a közel 100 éves autómárka, az MG hazai importőre. A MG márka azt tűzte zászlajára, hogy ahogy annak idején - a sportautókat kihozva a versenypályáról a közutakra – a sportautózást elérhetővé tette szélesebb rétegek számára, most a legfejlettebb autóipari technológiák és az alternatív meghajtás váljon általa elérhetővé a lehető legszélesebb vásárlóközönség számára. Ennek jegyében az innovatív technológiát és korszerű formanyelvet ötvözi termékeiben az észszerű árazással, ami a 2019-es európai visszatérése óta gyorsan népszerűvé és elismertté tette a nyugat-európai vásárlók körében.
Az MG Motor Hungary 2022 szeptemberében kezdte meg hivatalosan az MG márkajelzésű gépjárművek értékesítését Magyarországon 24 tagú, országos lefedettséget biztosító kereskedői hálózattal.

MG importőri csapatába

Alkatrész logisztikai specialistát

keresünk

Az alábbi feladatok tartoznak a pozícióhoz:

  • Az MG márkához kapcsolódó alkatrész logisztikai rendszer működtetése;
  • A márkához kapcsolódó alkatrész rendelések ügyintézése: rendelések összesítése, esetleges hibák javítása, rendelés feladása a gyár felé, beérkező szállítmányok kezelése, vámolás, számlázás;
  • A disztribútori központi készlet kialakítása, optimális szinten tartása;
  • A márkakereskedői hálózat felé történő kiszállítás irányítása;
  • A márkához kapcsolódóan pótalkatrészekkel kapcsolatos garanciális ügyintézés a gyár felé;
  • Pótalkatrész marketing és szezonális kampányok kialakítása, együttműködve a marketing osztállyal;
  • Készletezési logisztika kialakítása és betartása;
  • Cikktörzs és árazási politika folyamatos felügyelete;
  • Webshop és DMS rendszerfejlesztések összefoglalása, fejlesztések koordinálása;
  • Pótalkatrész rendelések koordinálása;
  • Rendezvényeken, konferenciákon, kiállításokon való részvétel.

Az alábbi tulajdonságok fontosak számunkra:

  • Hasonló területen szerzett tapasztalat;
  • Műszaki beállítottság és/vagy műszaki végzettség megléte;
  • Megfelelő attitűd egy terület ügyfélközpontú és hatékony tevékenységének koordinálásához;
  • Aktív, tárgyalóképes angol nyelvtudás, ami a napi munkavégzéshez elengedhetetlen;
  • Magabiztos Excel ismeret, amit a napi munka során használni is fogsz;
  • Pontosság, precizitás, megbízhatóság.

Miért érdemes csatlakozni hozzánk?

  • Izgalmas feladatokkal találkozhatsz és részese lehetsz egy prosperáló márka mozgalmas mindennapjainak;
  • Szakmai képzéseken, rendezvényeken vehetsz részt;
  • Stabil háttérrel rendelkező vállalatnál hosszú távú munkalehetőséget kínálunk;
  • Kulturált munkakörülményeket biztosítunk, jó hangulatú, dinamikus, segítőkész kollégákkal;
  • Dolgozói kedvezményeket vehetsz igénybe (szervizelés, autóbérlés, all you can move sportkártya stb.);
  • Telephelyünkön lévő éttermükbe étkezési hozzájárulást biztosítunk.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező