Flottaértékesítő

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 35 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Flotta osztályunk bővítése miatt

munkatársat keresünk

Az alábbi feladatokban számítunk Rád:

  • A Duna Autó által képviselt márkák flottaképviselete és értékesítése;
  • Ajánlatadási és szerződéses folyamatok menedzselése, értékesítési riportok készítése;
  • Szoros kapcsolattartás a Duna Autó értékesítési csapatával;
  • A márkafüggetlen megkeresések kezelése;
  • Az ügyfél-elégedettség élményének biztosítása az első kapcsolatfelvételtől a gépjárművek átadásáig;
  • Régi ügyfelek újraaktiválása, új ügyfelek és értékesítési lehetőségek felkutatása;
  • A cégvezetők-, cégképviselők felkeresése, a külső helyszíneken a tárgyalások során az egyedi igények, elképzelések felmérése;
  • Export értékesítéshez kapcsolódó adminisztratív feladatok.

Téged keresünk, amennyiben rendelkezel az alábbiakkal:

  • Gépjármű értékesítésben, vagy B2B értékesítésben szerzett tapasztalat;
  • Finanszírozási, pénzügyi lízing ismeretek;
  • Kiváló kapcsolatteremtő-, kapcsolattartó és kommunikációs képesség;
  • Eredményorientált gondolkodás, az értékesítési folyamatok precíz nyomon követese;
  • Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
  • Az ajánlatkészítéshez elengedhetetlen monotonitástűrő képesség;
  • B kategóriás jogosítvány, vezetési rutin;
  • Minimum középfokú végzettség.

Miért jó a Duna Autónál dolgozni?

  • Az együttműködés és a csapatmunka nem csak elvárás, de támogatás is: minden márka értékesítési- és szerviztanácsadó csapata biztosítja az üzletkötések sikerességét;
  • Egy jó hangulatú, fiatalos, segítőkész csapathoz csatlakozhatsz, akik már nagyon várnak Téged;
  • Parkosított telephelyünkön egy kiváló étterem is működik, ahová étkezési támogatást is biztosítunk;
  • Dolgozói kedvezményekben részesülhetsz, akár saját autót vagy sportbérletet is vásárolhatsz.

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Munkaidő: munkanapokon 08:00 - 16:30

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező