Autószerelő

Az óbudai Duna Autó Zrt. 25 autómárkát képviselő, magyar tulajdonú autóipari vállalat, amely egyedülálló egész Európában. Márkaszalonjainkban, márkaszervizeinkben, és az autóvárosunkhoz tartozó egyéb szolgáltató egységeinkben több mint 300 szakember dolgozik. Büszkék vagyunk rá, hogy minden egyes autómárkánkkal országosan is a legsikeresebbek között vagyunk. 33 éves múlttal rendelkezünk, stabil, tőkeerős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjének számítunk.

Bővülő márkaszervizeinkbe

Autószerelő

munkatársakat keresünk.

Erre számíthatsz nálunk:

  • munkakörnyezet: jól felszerelt, minőségi eszközökkel, berendezésekkel, célszerszámokkal rendelkező, fűtött szervizbe várunk Téged, ahol az adott márka hatékony javításához minden eszköz a rendelkezésedre áll
  • kényelem: parkosított telephelyünkön saját éttermünk van, így kényelmesen, helyben tudsz reggelizni/ebédelni
  • munka-magánélet egyensúly: stabil, tőkeerős munkahelyen kiszámítható munkaidővel, szabad hétvégékkel tudsz tervezni
  • csapatunk: nálunk jó hangulatban telik a munkaidő. Hozzáértő, segítőkész kollégákkal dolgozhatsz együtt
  • vezetőink: minden vezetőnk szakmailag hozzáértő, gyakorlati tudással rendelkező tapasztalt szakember, akik végigjárták a ranglétrát
  • tanulás: támogatjuk szakmai törekvéseidet! A márkaspecifikus javítási technikákat is elsajátíthatod, és további szakmai képzéseken is részt vehetsz
  • fejlődés: fontos számunkra, hogy sikeresnek érezd magad, ezért folyamatosan mentorálunk és a tudásodnak megfelelő feladatokkal bízunk meg Téged
  • szabadság: maximálisan figyelembe vesszük a kérésed az éves szabadságkerettel kapcsolatban
  • bérezés: teljesítményedet a béred is tükrözni fogja, ezért megéri odatenni magad
  • juttatások: munkabéreden felül dolgozói kedvezményekkel és étkezési hozzájárulással várunk Téged
  • egyéb kényelmi tényezők: ingyenes parkolóövezet, kerékpár- és motorkerékpártároló, zuhanyzási lehetőség, céges étterem

Ezekre a feladatokra számíthatsz nálunk:

  • A márkaszervizbe érkező személygépjárművek javítása, karbantartása, fődarab cseréje
  • Gépjárművek diagnosztikai ellenőrzése
  • Garanciális javítások elvégzése
  • Gépjárművek műszaki vizsgára való felkészítése
  • Új gépjárművek felkészítése

Amitől sikeres és eredményes munkatársunk lehetsz:

  • Autószerelő szakképesítéssel rendelkezel
  • Minimum 2 év autószerelői tapasztalat áll a hátad mögött, de ha több van, annak csak örülünk
  • Csapatjátékos vagy
  • Rendelkezel „B” kategóriás jogosítvánnyal

Amit a jelentkezésnél előnyként értékelünk:

  • Ismersz különféle diagnosztikai műszereket, berendezéseket és használtad is őket
  • Villamossági szerelői alapismeretekkel rendelkezel
  • Nyitott vagy az ügyfelekkel való kapcsolattartásra (Volvo esetében)
  • Az alábbi márkák közül szereztél tapasztalatot valamelyikben: Volvo és/vagy Kia/Hyundai

Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:00 - 15:30 és 08:30 - 17:00 között

Munkavégzés helye: 1037 Budapest, Zay utca 24.

Töltse ki adataival az alábbi űrlapot és kollégánk hamarosan felveszi Önnel a kapcsolatot, hogy visszaigazolja megkeresését.

Tallózás
Tallózás
A *-gal jelölt mezők kitöltése kötekező