Kereskedelmi projektmenedzser

Köszöntünk az AUTÓVÁROSBAN, a Duna Autónál!
30 éves, pénzügyileg stabil, tőkeerős autóipari vállalat vagyunk, 300 fős cégcsoportként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjeként működünk.
Markáns megújulás, változatlanul magas minőség jellemzi 18 márkakereskedésünket, 21 márkaszervizünket, valamint egyéb kiegészítő szolgáltatásainkat (pl. flottakezelés, flottaértékesítés, karambolos szerviz, vizsgaközpont).
2019-ben is folytatódik növekedésünk, több új márkát veszünk fel a jól bevált, sikeres márkák mellé.

A Kereskedelmi Igazgatónk munkájának támogatására KERESKEDELMI PROJEKTMENEDZSER kollégát keresünk.
Ha hozzánk jön dolgozni:

• megtanulhatja, és aktív részvevője lehet egy nagyvállalat felsővezetői döntéshozó rendszerének
• felelősségteljes, komplex, önálló munkakört tölthet be, ahol lehetősége lesz a hasznos munkavégzésre
• irányíthat az Igazgatóságon belül kisebb munkavállalói csoportot
• kulturált munkakörülményekkel találkozhat, 44 ezer m2-es, parkosított telephelyünkön rendelkezésre áll céges étterem
• részesülhet dolgozói kedvezményeinkből, egyebek mellett, ha saját autót vagy sportbérletet szeretne vásárolni

Az alábbiak lesznek a fő feladatai:

• a kereskedelmi igazgató részére elemzések és döntés-előkészítő anyagok készítése
• projektek önálló menedzselése
• statisztikák, jelentések, elemzések készítése a Kereskedelmi osztály hatékony működtetéséhez kapcsolódóan
• értékesítési divíziók napi munkájának segítése, ellenőrzése, igazgatósági döntések dokumentálása, információáramoltatás
• a Call Center csapat munkájának irányítása

Önt keressük, amennyiben:

• otthonosan érzi magát a számok és az Excel világában, szeret elemzéseket készíteni, használt valamilyen integrált informatikai vállalatirányítási rendszert
• sikerélményt jelent, ha az elemzésekben rátalál összefüggésekre, részinformációkból össze tud állítani egy egészet, képes felülről nézni a folyamatokat
• észreveszi az apróbb hiányosságokat, és a megoldásra koncentrál
• van tapasztalata, hogy kell feladatot delegálni, ellenőrizni, kisebb csoport munkáját irányítani
• jól megérteti magát értékesítési vezetőkkel, értékesítőkkel, asszisztensekkel, ki tud alakítani és fenn tudja tartani a hatékony információáramlást
• tud a társosztályokkal egy nyelven beszélni (Gazdasági, Marketing, IT osztály)
• felsőfokú végzettséggel rendelkezik, ami ideális esetben közgazdasági vagy kereskedelmi jellegű
• dolgozott már autókereskedelemhez kötődő cégnél
• esetleg beszél valamilyen idegen nyelven

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Önéletrajza elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben adja meg nevét, elérhetőségét, majd csatolja önéletrajzát. Kérjük, fogadja el az adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomja meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk számításait, ha minket választ! Pályázzon hozzánk!

Ajánljuk figyelmébe weblapunkat: www.dunaauto.hu