Autószerelő

Köszöntünk az AUTÓVÁROSBAN, a Duna Autónál!
Közel 30 éves, 300 fős cégünk munkatársi állományát bővítjük, a megnövekedett ügyféligényekre való tekintettel Volvo márkaszervizünkbe Autószerelő munkatársat keresünk.
Amit kínálunk:

• stabil, tőkeerős munkahely, kiszámítható munkaidő,
• korrekt bejelentett bérezés,
• változatos munka (de tényleg!), színvonalas, jól felszerelt munkakörnyezet,
klassz csapat,
• folyamatos magas szintű szakmai fejlődés lehetősége,
• szakmai előrelépés,,
• rendszeres márka specifikus tanfolyamok,
• komoly szakmai múlttal rendelkező kollégákkal dolgozhatsz,
• dolgozói kedvezmények, saját éttermünk, sportkártya.

Amelyek a feladataid lennének:

• gépjárművek diagnosztikai ellenőrzése, beszabályozása,
• a márkaszervizbe érkező személygépjárművek javítása,
• kommunikáció, kapcsolattartás az ügyfelekkel,
• új gépjárművek felkészítése.

Amitől sikeres és eredményes munkatársunk lehetsz:

• autószerelői szakirányú végzettséggel rendelkezel,
• minimum  2 év autószerelői tapasztalat áll a hátad mögött, persze, ha sokkal több, az még jobb,
• kiválóan teremtesz kapcsolatot az emberekkel, nem gond elmondanod az ügyfélnek, milyen állapotban van az autója,
• „B” kategóriás jogosítvánnyal rendelkezel.

Ami a jelentkezésnél plusz pontot jelent:

• ismersz különféle diagnosztikai műszereket, berendezéseket és használtad is őket,
• villamossági szerelői alapismeretekkel rendelkezel,
• beszélsz angolul.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 7:15 - 15:45, illetve kb. 3-5 hetente  egy hétig 8:30 - 17:00

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Önéletrajzod elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben add meg neved, elérhetőségeid, majd csatold önéletrajzod. Kérjük, fogadd el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomd meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk számításaid, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Adatkezelési tájékoztató