IT vezető

Informatikai csapatunk élére IT VEZETŐ munkatársat keresünk. Várjuk mindazon pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Feladatok:
• A cégcsoport teljes informatikai rendszereinek üzemeltetése, működésének irányítása és ellenőrzése.
• Informatikai feladatok megtervezése, a teljesítés irányítása.
• 3 fő beosztott munkatárs munkájának irányítása, ellenőrzése.
• Hardverpark kezelése, új eszközök beszerzésének koordinálása.
• Adatbázisokkal kapcsolatos rendszeradminisztrációs tevékenységek ellátása.
• Fejlesztési igények összegyűjtése, a megvalósítás koordinálása.
• Informatikai problémák feltárása, azok megoldása.
• Az igénybe vett külső számítástechnikai szolgáltatások felügyelete.
• Riportok készítése.

Elvárások:
• Felsőfokú szakirányú végzettség,
• korszerű IT üzemeltetés működésének és folyamatainak ismerete,
• 2-3 év tapasztalat gazdasági informatikai területen,
• tapasztalat informatikai szervezeti egység irányításában, beosztott munkatársak vezetésében,
• középfokú angolnyelv-tudás,
• fejlett probléma-megoldási-, és együttműködési készség,
• magas szintű kommunikációs készség,
• rendszerszemlélet, igényes, pontos munkavégzés.
• A K2D vállalatirányítási rendszer ismerete előnyt jelent.

Amit kínálunk:
• Hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat.
• Kulturált munkakörülmények, és munkaeszközök.
• Stabil munkahely, tőkeerős vállalat.

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Jenser-Solymosi Eszter, HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk a számításait, szeretettel várjuk!