2017. június 24-én, szombaton Škoda szalonunk zárva tart.

Karosszérialakatos

2017-06-20
Karambolos Üzemünkbe keresünk KAROSSZÉRIALAKATOS kollégát. Várjuk mindazon pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Feladatok:
• Gépjármű karosszériák és tartozékaik javítása, Karosszéria elemek és tartozékok felújítása,
• Az elvégzett munkák ellenőrzése, a MEO által jelzett hibák javítása.
• A szervizben rendelkezésre álló diagnosztikai műszerek, berendezések használatának elsajátítása.
• A szervizben, illetve a generálimportőr rendezésében tartott tanfolyamokon való aktív részvétel.

Elvárások:
• Karosszérialakatos szakképesítés. Szívesen látjuk pályakezdő, vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is, akiknek megtanítjuk a szakma rejtelmeit.
• B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
• szakmai fejlődési lehetőség;
• biztos munkahely;
• jól felszerelt műhely, színvonalas munkakörnyezet;
• jó hangulatú, összetartó csapat;

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Ruzsás Katalin, HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.