Tisztelt Ügyfeleink! Augusztusban szombatonként szalonjaink zárva tartanak. Megértésüket köszönjük!

Karosszérialakatos

Karambolos Üzemünkbe keresünk KAROSSZÉRIALAKATOS kollégát.
Feladatok:
• Gépjármű karosszériák és tartozékaik javítása, Karosszéria elemek és tartozékok felújítása,
• Az elvégzett munkák ellenőrzése, a MEO által jelzett hibák javítása,
• A szervizben rendelkezésre álló diagnosztikai műszerek, berendezések használatának elsajátítása,
• A szervizben, illetve a generálimportőr rendezésében tartott tanfolyamokon való aktív részvétel.

Elvárások:
• Karosszérialakatos szakképesítés. Szívesen látjuk pályakezdő, vagy 1-2 év tapasztalattal rendelkező pályázók jelentkezését is, akiknek megtanítjuk a szakma rejtelmeit.
• B kategóriás jogosítvány.

Amit kínálunk:
• bejelentett, korrekt fizetés, dolgozói juttatásokkal;
• stabil, biztos munkahely;
• jól felszerelt műhely, színvonalas munkakörnyezet;
• kulturált étkezési, öltözési lehetőség;
• jó hangulatú, összetartó csapat;

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 6.30 – 15.00

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Önéletrajza elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben adja meg nevét, elérhetőségeit, majd csatolja önéletrajzát. Kérjük, fogadja el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomja meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk számításait, ha minket választ, szeretettel várunk!

Adatkezelési tájékoztató