Tisztelt Ügyfeleink! A Nissan szalon felújítása miatt a szerviz munkafelvételt a Lada szalonban találják. Köszönjük megértésüket!

Gépmester

2017-02-07
Márkaszervizeinkbe keresünk GÉPMESTER pozícióba munkatársat, akár részmunkaidőben is. Várjuk mindazon pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Feladatok:
• karbantartó gépek tisztaságának ellenőrzése;
• zsírzógépek feltöltése;
• pneumatikus berendezések ellenőrzése;
• esetleges hibák, hiányok dokumentálása.

Elvárások:
• legalább középfokú végzettség (mechanikai, finommechanikai műszerész, gépésztechnikusi, vagy gépészmérnöki)
• hasonló területen szerzett gyakorlat;
• önálló, precíz munkavégzés;
• előnyt jelent gépjárműjavító berendezések karbantartásában szerzett tapasztalat.

Amit kínálunk:
• kulturált munkakörülmények;
• stabil munkahely, tőkeerős vállalat;
• kiváló műszaki és technikai háttér.

Munkaidő:
Napi munkaidő megegyezés szerint, hétfőtől péntekig tartó munkarendben, munkakezdés 6:30

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Felhívás:
Nyugdíjasok jelentkezését is várjuk.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Ruzsás Katalin HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.