Asszisztens

Vezetők munkájának támogatására Asszisztens munkatársat keresünk!
Az alábbiak lesznek a fő feladataid:

• statisztikák, nyilvántartások, kimutatások készítése, vezetése,
• számlák kezelése és készítése,
• adatrögzítés, adminisztráció, iratrendezés,
• beérkező telefonok kezelése.

Ha hozzánk jössz dolgozni:

• kellemes munkakörnyezetben, korrekt és jó fej vezetőkkel dolgozhatsz;
• 44 ezer m2-es, parkosított telephelyünkön még céges étterem is rendelkezésedre áll;
• részesülhetsz dolgozói kedvezményeinkből, például, ha saját autót vagy akár       sportbérletet szeretnél vásárolni;
• hosszú távú, stabil munkahelyre, tőkeerős vállalatra számíthatsz.

Téged keresünk, amennyiben:

• otthonosan mozogsz az Excel táblák (nem okoz gondot az fkeres, vkeres vagy a ha függvény) és Word dokumentumok világában,
• a munkádra igényes vagy, szereted a rendet magad körül, gyorsan dolgozol
• minimum középfokú végzetséggel rendelkezel.

Előny:

• rendelkezel tapasztalattal hasonló munkakörben.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Munkaidő: H-P 8-16:30, hétfőtől péntekig.

Pályázatod a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Jenser-Solymosi Eszter HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk a számításaid, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Adatkezelési tájékoztató