Autószerelő

Ki tudja? Talán Te leszel a következő Nálunk?
Bővülő márkaszervizeinkbe AUTÓSZERELŐ munkatársakat keresünk.
Feladatok:
• a márkaszervizbe érkező személygépjárművek kisjavítása, futó javítása, gépjármű fődarab cseréje;
• gépjárművek diagnosztikai ellenőrzése, beszabályozása;
• új gépjárművek felkészítése.

Elvárások:
• autószerelői szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezel,
• minimum  2 év autószerelői tapasztalat áll a hátad mögött, persze, ha sokkal több, az mégjobb;
• „B” kategóriás jogosítványod van.

Előny:
• ismersz különféle diagnosztikai műszereket, berendezéseket és használtad is őket;
• villamossági szerelői alapismeretekkel rendelkezel.

Amit kínálunk:
• Stabil, tőkeerős munkahely, kiszámítható munkaidő;
• Változatos munka színvonalas munkakörnyezetben, jó hangulatú, összetartó csapat.
• Komoly szakmai múlttal rendelkező kollégákkal dolgozhatsz;
• A fizetés mellé étkezési utalvány is jár.

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Felhívás:
Köszöntünk az AUTÓVÁROSBAN, a Duna Autónál!
A Duna Autó Zrt. nagy múltú, ismert és kedvelt stabil, tőkeerős autóipari vállalat, 270 fős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplője.
Markáns megújulás, változatlanul magas minőség jellemzi 13 autószalonunkat, használtautó divíziónkat és sikeres márkaszervizeinket, Karambolos üzemünket, flottakezelő cégünket és a flottaértékesítést, valamint vizsgaközpontunkat a 44.000 nm-es komplexumunkban.

Évek óta rendszeresen első helyezettek vagyunk az autómárkák meghirdetett versenyein, például az elmúlt években országosan a legjobb Mitsubishi márkaszerviz vagyunk és 8 éve minden alkalommal mi nyertük el a Volvo Vista Díjat.
A sok autómárka miatt komoly karrierlehetőség és belső képzési rendszer várja munkatársainkat, részben emiatt is sokan már 10 évnél régebben dolgoznak nálunk, de nem ritka a 15 vagy 25 éves munkaviszony sem.

Pályázatod a karrier@dunaauto.hu email címre küldd el Jenser-Solymosi Eszter HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk a számításodat, ha minket választasz, szeretettel várunk!