Tisztelt Ügyfeleink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy október 20-án, szombaton szalonjaink és szervizeink zárva tartanak.

Autószerelő

Ki tudja? Talán Te leszel a következő Nálunk? Bővülő márkaszervizeinkbe AUTÓSZERELŐ munkatársakat keresünk.
Amik a feladataid lesznek:

• a márkaszervizbe érkező személygépjárművek kisjavítása, futó javítása, gépjármű fődarab cseréje;
• gépjárművek diagnosztikai ellenőrzése, beszabályozása;
• új gépjárművek felkészítése.

Ezekkel kell rendelkezned:

• autószerelői szakmunkás bizonyítvánnyal rendelkezel,
• minimum  2 év autószerelői tapasztalat áll a hátad mögött, persze, ha sokkal több, az mégjobb;
• „B” kategóriás jogosítványod van.

Aminek még külön örülünk:

• ismersz különféle diagnosztikai műszereket, berendezéseket és használtad is őket;
• villamossági szerelői alapismeretekkel rendelkezel.

Amit cserében mi adunk:

• Stabil, tőkeerős munkahely, kiszámítható munkaidő;
• Változatos munka színvonalas munkakörnyezetben, jó hangulatú, összetartó csapat.
• Komoly szakmai múlttal rendelkező kollégákkal dolgozhatsz;
• A fizetés mellé étkezési utalvány is jár.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, 7:15 - 15:45, illetve kb. 3-5 hetente  egy hétig 8:30 - 17:00

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Önéletrajzod elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben add meg neved, elérhetőségeid, majd csatold önéletrajzod. Kérjük, fogadd el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomd meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk számításaid, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Adatkezelési tájékoztató