Autószerelő

2017-06-20
VOLVO/HYUNDAI/FORD márkaszervizünkbe keresünk AUTÓSZERELŐ kollégát. Várjuk mindazon pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Feladatok:
• a márkaszervizbe érkező személygépjárművek kisjavítása, futó javítása, gépjármű fődarab cseréje,
• gépjárművek diagnosztikai ellenőrzése, beszabályozása,
• új gépjárművek felkészítése,

Elvárások:
• autószerelői végzettség,
• „B” kategóriás jogosítvány.

Előny:
• diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete,
• villamossági szerelői alapismeret,

Amit kínálunk:
• stabil munkahely, kiszámítható munkaidő
• változatos munka színvonalas munkakörnyezetben, jó hangulatú, összetartó csapat

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.