Értékesítési asszisztens

2017-06-20
Nissan márkaszalonunkba ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS munkatársat keresünk. Várjuk mindazon szíves pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Feladatok:
• új gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés,
• statisztikák, nyilvántartások vezetése,
• számlák kezelése és készítése,
• adatrögzítés, adminisztráció, iratrendezés,
• autószalonban recepciós feladatok.

Elvárások:
• adminisztráció területen szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat
• legalább középfokú végzettség
• felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
• ügyfél-centrikusság, jó kommunikációs készség

Amit kínálunk:
• Kulturált munkakörülmények
• Hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat

Munkaidő:
napi 6 vagy 8 óra

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Ruzsás Katalin HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.