Tisztelt Ügyfeleink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy április 21. -én szalonjaink 08:00 – 15:30 -ig, szervizeink 07:00 – 15:30 -ig tartanak nyitva.

Értékesítési asszisztens

Bővülő márkaszalonjainkba ÉRTÉKESÍTÉSI ASSZISZTENS munkatársat keresünk. Várjuk mindazon szíves pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
A legfőbb feladatai lesznek:

• új gépjárművekkel kapcsolatos ügyintézés,
• statisztikák, nyilvántartások vezetése,
• számlák kezelése és készítése,
• adatrögzítés, adminisztráció, iratrendezés,
• autószalonban recepciós feladatok.

A mindennapi sikeres munkavégzéshez az alábbiak elengedhetetlenek:

• autós területen rendelkezel hasonló szakmai tapasztalatt
• adminisztráció területen szerzett minimum 1 éves munkatapasztalat
• legalább középfokú végzettség
• felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)
• ügyfél-centrikusság, jó kommunikációs készség

Cserébe erre számíthat:

• Kulturált munkakörülmények
• Hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat
• Dolgozói kedvezmények

8:00-16:30

Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Jenser-Solymosi Eszter, HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk a számításait, szeretettel várjuk!