Mérlegképes könyvelő

Gazdasági osztályunkra MÉRLEGKÉPES KÖNYVELŐ munkatársat  keresünk. Várjuk mindazon szíves pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Amelyek az Ön feladatai lesznek:

• teljes körű könyvelés (vevő, szállító, bank, pénztár, főkönyv stb.);
• számviteli nyilvántartások vezetése, kontírozási és általános könyvelési feladatok elvégzése;
• főkönyvi egyeztetések, különböző adónemek nyilvántartása;
• aktív részvétel a havi, negyedéves és éves zárásokban;
• adóbevallások elkészítésében való közreműködés, szakmai hatóságokkal való kapcsolattartás;
• pénzügyi jelentések készítése;
• egyéb adminisztratív nyilvántartások vezetése, integrált könyvelő programban, Excel táblázatokban.

Sikeres és eredményes munkatársunk lehet, ha:

• van mérlegképes könyvelő végzettsége;
• dolgozott már néhány évet a könyvelés területén, akár könyvelő irodában vagy gazdasági társaságnál;
• otthonosan érzi magát a számok és számlák világában;
• szereti a könyvelő szakmát, képes és kész folyamatosan naprakészen tartani tudását;
• sikerélményt jelent, ha az egyes részfeladatokban minden egyezik mindennel;
• használt valamilyen integrált informatikai vállalatirányítási rendszert;

Külön előnyként értékeljük, ha regisztrált mérlegképes könyvelő, esetleg dolgozott már autós cégnél és ismeri a K2D nevű vállalatirányítási rendszert.

Amit kínálunk:

• megismerhet egy több mint 20 milliárdos cég működési rendszerét;
• beleláthat egy konszolidált beszámolóval működő cégcsoport jól megszervezett könyvelési folyamataival;
• felelősségteljes, komplex, önálló munkakört tölthet be, lehetősége lesz a hasznos munkavégzésre;
• hosszú távú, stabil állása lehet, ahol értékeljük a hűséget;
• lehetőséget adunk arra, hogy folyamatosan képezze magát és a naprakész legyen a szakma újdonságaival, az új jogszabályokkal;
• kulturált munkakörülményekkel találkozhat, 44 ezer m2-es, parkosított telephelyünkön még céges étterem is rendelkezésre áll;
• részesülhet dolgozói kedvezményeinkből, például, ha saját autót vagy akár sportbérletet szeretne vásárolni.

Munkavégzés helye: Budapest III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Jenser-Solymosi Eszter HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk a számítását, ha minket választ, szeretettel várjuk!

Adatkezelési tájékoztató