Tisztelt Ügyfeleink!
Tájékoztatjuk Önöket, hogy május 22. -től szervizeink 07:00 – 17:00 -ig tartanak nyitva.

Marketing koordinátor

2018-ban is folytatódik dinamikus növekedésünk: több új márkát veszünk fel a jól bevált, sikeres márkák mellé,folyamatosan megújulunk, növekszünk.
Marketing csapatunkba Marketing koordinátort keresünk.
Az alábbiak lesznek a fő feladataid:

• Önállóan részt veszel online és offline marketing tevékenységek kivitelezésében, különféle marketing projektek/akciók lebonyolításában;
• Rendszeresen használsz online marketing eszközöket (pl. keresőmarketing, közösségi média), kezeled a honlapokat;
• Az e-mail kampányokat megszervezed, online hírleveleket megírod és kiküldöd;
• Előkészíted a reklámanyagokat, nyomon követed, minden rendben van-e azok kivitelezése során, illetve figyeled az eredményességüket;
• Részt veszel rendezvényszervezés, konferenciák, sajtótájékoztatók és egyéb események szervezésében;
• Közreműködsz PR cikkek megírásában, tartalomgyártásban,hirdetési szövegek megírásában;
• Médiatervet készítesz a hozzád tartozó autómárkák kampányaihoz, felügyeled, hogy megfeleljenek az importőri előírásoknak és az előirányzott költségtervnek;
• Rendszeres állítasz össze riportokat, elemzéseket és statisztikákat.

Téged keresünk, amennyiben:

• vettél már részt legalább egyszer offline és online marketing kampányok tervezésében, gyakorlati kivitelezésében,
• korábban dolgoztál már KKV-nál marketing területen és imádtad azt a feelinget,
• rutinosan mozogsz az Excel világában, nem okoz gondot egy statisztikát összerakni, tudod prezentálni az eddigi eredményeidet,
• marketing szakirányú diplomával rendelkezel,
• jellemző rád a precíz és pontos munkavégzés,
• amikor azt állítod magadról, hogy proaktív és problémamegoldó vagy, ezeket alá is tudod támasztani múltbéli sztorikkal.

Előnyként értékeljük:

• ha autós területen szereztél tapasztalatot vagy egyszerűen csak imádod ezt a területet és sokat tudsz róla beszélni;

Ha hozzánk jössz dolgozni:

• Részt vehetsz egy 18 márkát magába foglaló marketing rendszer működtetésében, ahol fontos az egyes márkák egyéni arculatának fenntartása, valamint a cég egységes arculatának megtartása is;
• Kreatív, változatos feladatok egy professzionális marketing csapatban, ahol külön grafikus, webfejlesztő és asszisztens kolléga is segíti a csapat hatékonyságát;
• Kulturált munkakörülmények;
• Hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatod a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Jenser-Solymosi Eszter HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk a számításaid, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Ajánljuk figyelmedbe weblapunkat:www.dunaauto.hu

Közel 30 éves, pénzügyileg stabil, tőkeerős autóipari vállalat vagyunk, 270 fős cégcsoportként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplőjeként működünk.
Markáns megújulás, változatlanul magas minőség jellemzi 15 újautó-szalonunkat, 18 márkaszervizünket, valamint egyéb kiegészítő szolgáltatásainkat (pl. flottakezelés, flottaértékesítés, karambolos szerviz, vizsgaközpont).