Junior munkafelvevő

Renault márkaszervizünkbe keresünk lelkes junior MUNKAFELVEVŐ, SZERVIZTANÁCSADÓ kollégát. Várjuk mindazon szíves pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.

Feladatok:

• A márkaszerviz szolgáltatásainak/termékeinek értékesítése;
• az ügyfelekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás, kiszolgálás, műszaki szaktanácsadás;
• a javítási határidők meghatározása, feladatok kiosztása a szerelőknek.

Elvárások:

autószerelői vagy autótechnikus végzettséggel rendelkezel;
• jobban tudsz beszélni, mint szerelni, de szeretnél az autós világban maradni;
• értesz a Word-höz és Excel-hez;
• van autóvezetési rutinod (és persze B kategóriás jogosítványod).

Előny:

Amit kínálunk:

• Komoly szakmai múlttal rendelkező kollégáktól tanulhatsz;
• Néhány hónapos képzés során megtanítjuk a munkafelvevő szakma alapjait, kiegészítve ügyfélkezelési, pénzügy és marketing ismeretekkel.
• Komoly karrierlehetőségek állhatnak előtted, több márkát is megtanulhatsz vagy akár hosszú távon szervizvezető is lehetsz;
• Részt vehetsz importőri oktatásokon vagy akár nemzetközi, szakmai versenyeken is;
• Kulturált munkakörülményekkel találkozhatsz nálunk, 4,5 hektáros, parkosított telephelyünkön még céges étterem is rendelkezésedre áll;

Munkavégzés helye:
Budapest III. kerület

Pályázatod a karrier@dunaauto.hu email címre küldd el Jenser-Solymosi Eszter HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk a számításodat, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Ajánljuk figyelmedbe weblapunkat:www.dunaauto.hu