Junior munkafelvevő

Márkaszervizeinbe szívesen látunk olyan lelkes, autószerelői vagy autótechnikus végzettséggel rendelkező munkatársakat, akik JUNIOR MUNKAFELVEVŐKÉNT azonosulni tudnak az értékeinkkel, imádják az autókat és részesei szeretnének lenni az ország egyik legsikeresebb vállalkozásának.
Pályakezdők jelentkezését is szívesen látjuk!
Feladatok:
Amelyek mint képzett munkafelvevő a feladataid lennének:

• A márkaszerviz szolgáltatásainak/termékeinek értékesítése;
• az ügyfelekkel történő személyes és telefonos kapcsolattartás, kiszolgálás, műszaki szaktanácsadás;
• a javítási határidők meghatározása, feladatok kiosztása a szerelőknek.

Elvárások:
Amitől sikeres és eredményes munkatársunk lehetsz:

• autószerelői vagy autótechnikus végzettséggel rendelkezel;
• jobban tudsz beszélni, mint szerelni, de szeretnél az autós világban maradni;
• értesz a Word-höz és Excel-hez;
• van autóvezetési rutinod (és persze B kategóriás jogosítványod).

Előny:
• angolnyelv-tudás

Amit kínálunk:
• Komoly szakmai múlttal rendelkező kollégáktól tanulhatsz;
• Néhány hónapos képzés során megtanítjuk a munkafelvevő szakma alapjait, kiegészítve ügyfélkezelési, pénzügy és marketing ismeretekkel.
• Komoly karrierlehetőségek állhatnak előtted, több márkát is megtanulhatsz vagy akár hosszú távon szervizvezető is lehetsz;
• Részt vehetsz importőri oktatásokon vagy akár nemzetközi, szakmai versenyeken is;
• Kulturált munkakörülményekkel találkozhatsz nálunk, 4,5 hektáros, parkosított telephelyünkön még céges étterem is rendelkezésedre áll;

A Duna Autó Zrt. nagy múltú, ismert és kedvelt stabil, tőkeerős autóipari vállalat, 270 fős cégként a piac egyik legnagyobb és legmeghatározóbb szereplője.
Markáns megújulás, változatlanul magas minőség jellemzi 13 autószalonunkat, használtautó divíziónkat és sikeres márkaszervizeinket, Karambolos üzemünket, vizsgaközpontunkat a 44.000 nm-es komplexumunkban.

Évek óta rendszeresen első helyezettek vagyunk az autómárkák meghirdetett versenyein, például az elmúlt években országosan a legjobb Mitsubishi márkaszerviz vagyunk és 8 éve minden alkalommal mi nyertük el a Volvo Vista Díjat.
A sok autómárka miatt komoly karrierlehetőség és belső képzési rendszer várja munkatársainkat, részben emiatt is sokan már 10 évnél régebben dolgoznak nálunk, de nem ritka a 15 vagy 25 éves munkaviszony sem.

Ki tudja? Talán Te leszel a következő Nálunk?

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

A jelentkezéshez a bemutatkozó önéletrajzokat a karrier@dunaauto.hu címre várjuk, Jenser-Solymosi Eszter, HR munkatárs részére.