Szakmunkás tanuló

AUTÓSZERELŐ, AUTÓELEKTRONIKAI MŰSZERÉSZ, JÁRMŰFÉNYEZŐ, KAROSSZÉRIALAKATOS szakmákban tudunk fogadni OKJ-s szakképzésen tanuló diákokat, hivatalos tanulószerződéssel. Várjuk mindazon diákok jelentkezését, akik a kötelező szakmai gyakorlati idejüket a szakma tényleges megtanulásával szeretnék tölteni.
Feladatok:
• Az iskola által meghatározott gyakorlati idő alatt az adott szakma elsajátítása egy kijelölt szakember mellett.

Elvárások:
• Folyamatos tanulás iránti belső késztetés.
• Igényes, pontos munkavégzés.

Amit kínálunk:
• A Szakképzési Törvényben meghatározott juttatások.
• Folyamatos szakmai támogatás, tanulási lehetőség.
• Hosszú távú munkalehetőség.

Munkaidő:
az iskola által meghatározottak szerint

Fizetés:
a Szakképzési Törvényben meghatározottak szerint

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta, HR főmunkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk a számításait, szeretettel várjuk!