Autóvillamossági szerelő

Márkaszervizeinkbe keresünk AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ kollégát. Várjuk jelentkezésed amennyiben úgy látod, a felsorolt elvárásoknak megfelelsz és kihívást érzel a pozíció betöltéséhez.
Amik a feladataid lesznek:

• a márkaszervizekbe beérkező személygépjárművekben autóvillamossági javítások;
• elektromos tartozékok beszerelése;
• diagnosztika.

Ezekkel kell rendelkezned:

• minimum 2 év autóvillamossági szerelői tapasztalat;
• diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete;
• szakirányú végzettség;
• „B” kategóriás jogosítvány.

Aminek még külön örülünk:

• autószerelői tapasztalat;
• azonnali munkakezdés.

Amit cserében mi adunk:

•biztos munkahely, kiszámítható munkaidő;
•változatos munka színvonalas munkakörnyezetben;
•dolgozói kedvezmények és étkezési lehetőség a saját éttermünkben;
•jó hangulatú, összetartó csapat

Munkaidő: hétfőtől péntekig 7:15 - 15:45

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Önéletrajzod elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben add meg neved, elérhetőségeid, majd csatold önéletrajzod. Kérjük, fogadd el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomd meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk számításaid, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Adatkezelési tájékoztató