Autóvillamossági szerelő

Márkaszervizeinkbe keresünk AUTÓVILLAMOSSÁGI SZERELŐ kollégát. Várjuk jelentkezésed amennyiben úgy látod, a felsorolt elvárásoknak megfelelsz és kihívást érzel a pozíció betöltéséhez.
Amik a feladataid lesznek:

• a márkaszervizekbe beérkező személygépjárművekben autóvillamossági javítások;
• elektromos tartozékok beszerelése;
• diagnosztika.

Ezekkel kell rendelkezned:

• minimum 2 év autóvillamossági szerelői tapasztalat;
• diagnosztikai műszerek, berendezések használatának ismerete;
• szakirányú végzettség;
• „B” kategóriás jogosítvány.

Aminek még külön örülünk:

• autószerelői tapasztalat;
• azonnali munkakezdés.

Amit cserében mi adunk:

•biztos munkahely, kiszámítható munkaidő;
•változatos munka színvonalas munkakörnyezetben;
•dolgozói kedvezmények és étkezési lehetőség a saját éttermünkben;
•jó hangulatú, összetartó csapat

Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatod a karrier@dunaauto.hu email címre küldd el Jenser-Solymosi Eszter HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk a számításodat, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Ajánljuk figyelmedbe weblapunkat:www.dunaauto.hu

Adatkezelési tájékoztató