Raktáros

2016-11-18

Anyaggazdálkodási csapatunkba keresünk RAKTÁROS kollégákat. Várjuk mindazon szíves pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.

Feladatok:
• Autóalkatrészek, kellékanyagok raktárba történő beérkeztetése, mennyiségi és minőségi átvétele, folyamatos felülvizsgálata, készletkezelés, időszakos leltározás.
• Belső és külső ügyfelek kiszolgálása, udvarias, pontos tájékoztatása, áru kiadása, bizonylatolás, számlakezelés.

Elvárások:
• legalább 3 év alkatrész-kereskedelemben szerzett raktározási tapasztalat
• autófelszerelés-, autótartozék-,  és autóalkatrész-ismeret;
• erős, felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• minimum középfokú végzettség;
•  „B” kategóriás jogosítvány;

Előny:
• gyári keresőprogramok ismerete

Amit kínálunk:
• Komoly szakmai képzések, és fejlődési lehetőség
• Kulturált munkakörülmények
• Hosszú távú, stabil munkahely, tőkeerős vállalat

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.