Tisztelt Ügyfeleink! Augusztusban szombatonként szalonjaink zárva tartanak. Megértésüket köszönjük!

Call Center munkatárs

Bővülő Call Center csapatunkba keresünk Call Center munkakörbe új munkatársat 6 órás munkavégzésre.

Az alábbiak lesznek a fő feladataid:

• Hívások kezdeményezése, ügyfél-elégedettség, szerviz és értékesítés kampányok témakörében, ügyfelek megfelelő tájékoztatása, az érdeklődés felkeltése különböző marketing akciókról;
• Beérkező hívások kezelése és továbbítása;
• Értékesítőkkel napi szintű kapcsolattartás;
• Beérkező ajánlatkérések továbbítása, majd az értékesítési folyamat nyomon követése;
• Ügyféladatbázis kezelése;

Téged keresünk, amennyiben:

• Tapasztalatod van Call Center munkakörben;
• Kommunikációd kiváló és szívesen kezeled a felmerülő problémákat;
• Microsoft Excel felhasználói szintű ismerete;
• Panaszkezeléssel találkoztál már.

Előnyként értékeljük:

• Autómárkák ismerete;
• Középfokú idegennyelv-tudás.

Ha hozzánk jössz dolgozni:

• kellemes munkakörnyezetben nagyon jó fej vezetővel dolgozhatsz együtt;
• korrekt fizetést adunk;
• kulturált munkakörülményekkel találkozhatsz, 44 ezer m2-es, parkosított telephelyünkön még céges étterem is rendelkezésedre áll;
• részesülhetsz dolgozói kedvezményeinkből, például, ha saját autót vagy akár sportbérletet szeretnél vásárolni.

Munkavégzés helye: Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Munkaidő: hétfőtől péntekig, megbeszélés szerint

Önéletrajzod elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben add meg neved, elérhetőségeid, majd csatold önéletrajzod. Kérjük, fogadd el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomd meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk számításaid, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Adatkezelési tájékoztató