Flottaértékesítő

2017-03-20
Flotta osztályunkra keresünk FLOTTAÉRTÉKESÍTŐ kollégát. Várjuk mindazon pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Feladatok:
• A Duna Autó, mint kiemelt Nissan Business Center által forgalmazott Nissan márka flottaképviselete és értékesítése;
• Régi ügyfelek újraaktiválása, új ügyfelek és értékesítési lehetőségek felkutatása;
• Acégvezetők-, cégképviselők felkeresése, a külső helyszíneken a tárgyalások során az egyedi igények, elképzelések felmérése;
• Ajánlatadási és szerződéses folyamatok menedzselése, értékesítési riportok készítése;
• Az ügyfél-elégedettség élményének biztosítása az első kapcsolatfelvételtől a gépjárművek átadásáig.

Elvárások:
• Kiváló kapcsolatteremtő-, kapcsolattartóés kommunikációs képesség;
• Eredményorientált gondolkodás, az értékesítési folyamatok precíz nyomonkövetése;
• Gépjármű értékesítésben, vagy B2B értékesítésben szerzett tapasztalat;
• Finanszírozási, pénzügyi lízing ismeretek;
• Felhasználói szintű számítógépes ismeretek;
• Minimum középfokú végzettség.

Amit kínálunk:
• Az együttműködés és a csapatmunka nem csak elvárás, de támogatás is: minden márka értékesítési- és szerviztanácsadó csapatabiztosítja az üzletkötések sikerességét;
• Fejlett értékesítés-támogatási megoldások állnak rendelkezésre mind marketing, mind adminisztráció vonatkozásában;
• Sokszínű termékpaletta: számos autómárka, közöttük kuriózumok és már stabilan bevezetett, ismert és kedvelt márkák, magas minőségű szervizszolgáltatások;
• Versenyképes jövedelem, komoly szakmai képzések, és fejlődési lehetőség várja új munkatársunkat egy hosszú távon stabil munkahelyen.

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.