Flottaértékesítő

Flotta osztályunkra keresünk FLOTTAÉRTÉKESÍTŐ kollégát. Várjuk mindazon pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Feladatok:
• A Duna Autó lízing termékeinek értékesítése (tartósbérlet és autóflotta-kezeléshez kötődő szolgáltatások);
• Új ügyfelek és értékesítési lehetőségek felkutatása;
• Tartósbérleti és üzemeltetési autópark kezelő ajánlatok kiadása;
• Rendszeres kapcsolattartás meglévő flotta ügyfelekkel.

Elvárások:
• Minimum 3-4 éves flottakezelési tapasztalat;
• Finanszírozási, pénzügyi (lízing) folyamatok ismerete;
• Minimum középfokú végzettség;
• „B” kategóriás jogosítvány;
• Utazási hajlandóság (belföldön);
• Jó üzleti érzék, „értékesítési véna”.

Amit kínálunk:
• Az ügyfeleknek nyújtott értékekben munkatársaink is részesülnek: pénzügyi stabilitás, átláthatóság, tervezhetőség;
• Az együttműködés és a csapatmunka nem csak szlogen, hanem a valóságban is működik;
• Fejlett értékesítés-támogatási megoldások állnak rendelkezésre,mind marketing, mind adminisztráció vonatkozásában;
• Sokszínű termékpaletta: számos autómárka, közöttük kuriózumok és már stabilan bevezetett, ismert és kedvelt márkák, magas minőségű szervizszolgáltatások;
• Versenyképes, kiszámítható jövedelem, komoly szakmai képzések, és fejlődési lehetőség várja új munkatársunkat.

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület, Zay u. 24.

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Ruzsás Katalin HR munkatárs részére.

Bízunk benne, hogy Ön is megtalálja nálunk a számításait, szeretettel várjuk!