Tisztelt Ügyfeleink! A Nissan szalon felújítása miatt a szerviz munkafelvételt a Lada szalonban találják. Köszönjük megértésüket!

Autómosó

2017-02-07

Bővülő autómosó csapatunkba keresünk AUTÓMOSÓ kollégát. Várjuk mindazon szíves pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.

Feladatok:
• A gépjárművek külső mosása, igény szerint a gépi vagy a kézi mosóban
• A gépjárművek belső tisztítása
• Kárpittisztítás.
• Egyéb mosási karbantartási műveletek elvégzése (műanyagápolás, polirozás stb.)
• Elvégzett munkák ellenőrzése, takarítási hibák javítása,
• A mosó rendjének, tisztaságának biztosítása.

Elvárások:

• Autómosó berendezés használatában szerzett tapasztalat,
• kézi autómosóban szerzett tapasztalat
• „B” kategóriás jogosítvány,

Amit kínálunk:

• biztos munkahely, bejelentett állás
• kiszámítható munkaidő
• jó hangulatú csapat

Munkaidő:
napi 8 óra

Munkavégzés helye:
Budapest III. kerület

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.