Műszaki ügyintéző

Bővülő Kereskedelmi osztályunkra keresünk MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ kollégákat. Várjuk mindazon szíves pályázók jelentkezését, akik a felsorolt elvárásoknak megfelelnek, és kihívást éreznek a pozíció betöltésében.
Feladatok:

- Új gépjárművek beérkezésekor az eljárás szerinti átvétel, dokumentálás, ellenőrzés.
- Gépjárművek mozgatása a telepen belül és esetenként a telephelyen kívül.
- A tesztautók és a raktárkészleten lévő autók rendszeres karbantartása, tisztántartása.
- Gépjárművek kulcsainak azonosítóval való ellátása és átlátható rendszerben tartása.
- Gépjármű vizsgáztatásával kapcsolatos műszaki ügyintézés, eseti engedélyek intézése.

Elvárások:

- középfokú végzettség
- B kategóriás jogosítvány
- felhasználói szintű számítógépes ismeret (Word, Excel)

Előny:

- autók értékesítésével foglalkozó cégnél szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk:

- biztos munkahely
- változatos munka, színvonalas munkakörnyezetben
- jó hangulatú, összetartó csapat

Személyiség:

- megbízhatóság, pontosság

Munkavégzés helye:
Budapest, III. kerület

Pályázatát a karrier@dunaauto.hu email címre kérjük megküldeni, Szabó Márta HR munkatárs részére, mely tartalmazza magyar nyelvű, fényképes szakmai önéletrajzát, motivációs levél kíséretében, pozíció és bérigény megjelöléssel.