Műszaki ügyintéző

Bővülő műszaki csapatunkba keresünk

MŰSZAKI ÜGYINTÉZŐ

kollégát.

Téged keresünk, amennyiben:

  • középfokú végzettséggel rendelkezel,
  • rutinos autóvezető vagy (természetesen B kategóriás jogosítvánnyal),
  • alap szintű számítógépes ismeret (Word, Excel, Outlook)
  • alaptermészeted szerint egy pontos ember vagy, akire lehet számítani.

Az alábbiak lesznek a fő feladataid:

  • új gépjárművek beérkezésekor az eljárás szerinti átvétel, dokumentálás, ellenőrzés,
  • gépjárművek mozgatása a telepen belül és esetenként a telephelyen kívül,
  • a tesztautók és a raktárkészleten lévő autók rendszeres karbantartása, tisztántartása,
  • gépjárművek kulcsainak azonosítóval való ellátása és átlátható rendszerben tartása,
  • gépjármű vizsgáztatásával kapcsolatos műszaki ügyintézés, eseti engedélyek intézése,
  • a vizsgáztatáshoz kapcsolódó dokumentumok intézése, a kapcsolódó térítések rendezése,
  • az értékesítési tevékenységhez kapcsolódó egyéb feladatok ellátása (pl. postán csekk befizetés, finanszírozókhoz anyag eljuttatás, importőröktől autók dokumentumainak, számláinak mozgatása).

Ha hozzánk jössz dolgozni:

  • biztos, kiszámítható, bejelentett munkahelyed lesz,
  • változatos feladatköröd lesz, színvonalas munkakörnyezetben
  • egy klassz csapattal és klassz vezetővel dolgozhatsz (de tényleg!).

Előnyként értékeljük:

  • ha azonnali munkába tudsz állni,,
  • amennyiben autós területen szereztél tapasztalatot.

Munkaidő: hétfőtől péntekig 8:00 -16:30

Munkavégzés helye: 1037, Budapest, Zay u. 24.

Önéletrajzod elküldéséhez kérjük, az alábbi mezőkben add meg neved, elérhetőségeid, majd csatold önéletrajzod. Kérjük, fogadd el adatvédelmi tájékoztatónkat, majd nyomd meg a küldés gombot.

Bízunk benne, hogy Te is megtalálod nálunk számításaid, ha minket választasz, szeretettel várunk!

Adatkezelési tájékoztató